Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4028

PROFIS one Group s.r.o.

PROFIS one Group s.r.o.- nabídka práce PROFIS one Group s.r.o.Firma:PROFIS one Group s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha, Praha 1
Volné pracovní místo: PROFIS one Group s.r.o. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PROFIS one Group s.r.o. - Praha 1Plat:dohodou
Kontaktní email na pozici: PROFIS one Group s.r.o.Email:nabor@profisgroup.cz
Kontaktní telefon na pozici: PROFIS one Group s.r.o.Telefon:723120130
Další údaje o pozici: PROFIS one Group s.r.o.Další údaje:Monika Randáková

Popis pracovní pozice:
Přijmeme RECEPČNÍ - Praha 1

Pracovní pozice obnáší:

Drobná administrativní činnost

Požadujeme:
Požadujeme:
Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
Čistý trestní rejstřík
Základní znalost PC
AJ výhodou

Nabízíme:
Nabízíme:
Práci u stabilní společnosti
Nástup ihned
Motivační mzdové ohodnocení
Práce na HPP nebo DPP

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Randáková | Celá ČR , Praha 3
Telefon: +420 723 120 130
Email: nabor@profisgroup.cz