Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3989

Pomoc při propagaci reklamních materiálu !

Volné pracovní místo: ChebMísto práce:mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Cheb
Volné pracovní místo: Pomoc při propagaci reklamních materiálu ! - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pomoc při propagaci reklamních materiálu ! - ChebPlat:120,- kč / hod
Kontaktní email na pozici: Pomoc při propagaci reklamních materiálu !Email:kvantrovka@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme komunikativního a spolehlivého kolegu, který by se nám staral a má zkušenosti s propagací na Facebooku,
případně Instagramu či internetu celkově.
Organizujeme nejrůznější společenské události, které by si propagoval. Výhodou je účast na těchto akcích
ZDARMA.

Pokud máš dané zkušenosti v této oblasti a rád by jsi je rozvíjel dál a získával další, tak určitě
neváhej a ozvi se nám.

požadavky:
- flexibilita
- spolehlivost
- komunikativnost
- Zkušenosti s propagací na soc. sítích

- a samozřejmě chuť pracovat :)

Nabízíme: 120,- Kč na hodinu

- Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Michal
tel.: 777 053 177

Požadujeme:

Nabízíme:

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Michal | Praha 14 , Praha
Telefon: 739381953
Email: kvantrovka@gmail.com