Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3977

Asistent/ka poradce

Zavoláme, s.r.o.- nabídka práce Asistent/ka poradceFirma:Zavoláme, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Asistent/ka poradce - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Asistent/ka poradce - Brno - městoPlat:23 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka poradceEmail:kynclova@zavolame.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka poradceTelefon:732158708
Další údaje o pozici: Asistent/ka poradceDalší údaje:Andrea Kynclová

Popis pracovní pozice:
Hledáme posily do našeho týmu. Kancelář se nachází v Paláci Padowetz hned v centru města. Vašim úkolem je
pouhé telefonické domluvení informativní schůzky mezi klientem, který v minulosti měl o tyto služby sám zájem
a konkrétním vedoucím poradce. Nejedná se o žádnou novou nabídku. Není se čeho bát, na vše Vás řádně
zaškolíme.

Požadujeme:
Komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:
Firemní telefon
Motivační soutěže
Benefity
Firemní akce

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Kynclová | Brno - město , Brno
Telefon: 732158708
Email: andrea.kynclova@post.cz