Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3775

Asistent/ka poradce

Zavoláme, s.r.o.- nabídka práce Asistent/ka poradceFirma:Zavoláme, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město, Brno - město
Volné pracovní místo: Asistent/ka poradce - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka poradce - Brno - městoPlat:23 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka poradceEmail:andrea.kynclova@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka poradceTelefon:732158708
Další údaje o pozici: Asistent/ka poradceDalší údaje:Andrea Kynclová

Popis pracovní pozice:
Potřebuješ zúročit svoji pro někoho nadbytečnou komunikativnost? A vydělat si hezké peníze? Tak přijď
posílit náš tým  Hledáme parťáky na telefonické oslovení klientů, kteří v minulosti již projevili
zájem. Volá se jim ohledně změn na jejich stávajících smlouvách. Vašim úkolem je pouze sjednat schůzku mezi
klientem a vedoucím poradcem, který je o všem bude detailně informovat. Nic se tu nenabízí, neprodává. V
případě zájmu se ozvi, pohovory probíhají od 20.8.. Není se čeho bát, na vše Vás tady zaškolíme a se vším
rádi pomůžeme 

Požadujeme:
Zodpovědnost, cílevědomost, komunikativnost, příjemné vystupování.

Nabízíme:
Benefity, motivační soutěže, firemní telefon, plánování směn dle vašich možností. HPP, DPP či DPČ, práci
z domu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Kynclová | Brno - město , Brno
Telefon: 732158708
Email: andrea.kynclova@post.cz