Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3731

Hledáme lidi na fajnovou brigádu

Fidelio- nabídka práce Hledáme lidi na fajnovou brigáduFirma:Fidelio
Volné pracovní místo: ChebMísto práce:Františkovy Lázně, Cheb
Volné pracovní místo: Hledáme lidi na fajnovou brigádu - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme lidi na fajnovou brigádu - ChebPlat:120,-/hod
Kontaktní email na pozici: Hledáme lidi na fajnovou brigáduEmail:kvantrovka@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme lidi na fajnovou brigáduTelefon:+420 777 053 177
Další údaje o pozici: Hledáme lidi na fajnovou brigáduDalší údaje:tel.: 606 267 032

Popis pracovní pozice:
- Koncertní agentura Fidelio Vám nabízí brigádu.
- Práce v organizačním zázemí při kulturních akcích, prodej vstupenek, propagace reklamních materiálů’

- Práce je nenáročná, vhodná pro každého!
- Znalost Nj a Rj výhodou, nikoliv podmínkou! :)

- Odměna: 120,- Kč na hodinu

- Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Michal - tel.: 777 053 177
Marta Miková - tel.: 606 267 032

Požadujeme:
Znalost Nj a Rj výhodou, nikoliv podmínkou! :)

Nabízíme:
Odměna: 120,- Kč na hodinu

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Michal | Praha 14 , Praha
Telefon: 739381953
Email: kvantrovka@gmail.com