Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3534

Administrativní pozice - recepční

RTB společnosti na klíč s.r.o.- nabídka práce Administrativní pozice - recepčníFirma:RTB společnosti na klíč s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha, Praha 1
Volné pracovní místo: Administrativní pozice - recepční - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Administrativní pozice - recepční - Praha 1Plat:90/hod
Kontaktní email na pozici: Administrativní pozice - recepčníEmail:prace@rtbholding.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pozice - recepčníTelefon:777711106
Další údaje o pozici: Administrativní pozice - recepčníDalší údaje:RTB společnosti na klíč s.r.o., Karolína Festová

Popis pracovní pozice:
RTB holding a.s. je malá společnost se sídlem v centru Prahy na Václavském náměstí. Zabývá se servisem pro
podnikatele.

Hledáme:
Kolegu/kolegyni na pozici Recepční, potřebujeme doplnit náš tým a ke stávající kolegyni najít někoho, kdo ji
bude schopen například přes léto zastoupit v době dovolené a případně, pokud budou obě strany spokojené,
někoho kdo bude schopen s námi spolupracovat dlouhodobě.

Náplň práce:
• administrativní činnost - telefonování s klienty, e-mailová korespondence, třídění pošty, pochůzky po
úřadech, zajištění chodu kanceláře vč. kuchyňky (nákupy, vaření kávy atd.), usazování klientů do
zasedacích místností aj.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ
• časově flexibilní (převažují směny dopoledne, dle klientů, ale mohou být odpolední až do večerních
hodin, vždy na domluvě)
• možnost pracovat přes léto dle našich potřeb - jako výpomoc
• jazyky: Angličtinu (komunikativní úroveň), Ruština (výhodou)
• velmi dobrou znalost Českého jazyka (jak v písemné tak mluvené podobě)
• sympatický vzhled a příjemné vystupování
• MS Office, účetní software Pohoda - výhodou ne podmínkou
• schopnost organizace, dochvilnost

Nabízíme:
• práci v centru Prahy
• práci v mladém a pohodovém kolektivu - vždy se na všem předem domluvíme (zkouškové období, dovolené
atd.)
• finanční ohodnocení: nástup 90 Kč/hod., po zapracování až 110 Kč/hod. + jednorázové bonusy
• možnost získání základní účetních dovedností v programu Pohoda

Ověřený uživatel RTB společnosti na klíč s.r.o., Karolína Festová | Praha 1 , Praha
Telefon: 777711106
Email: prace@rtbholding.cz