Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3471

Call centrum

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Call centrum - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Call centrum - PardubicePlat:110-130 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Call centrumEmail:lk.luciekpalanova@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme komunikativní lidi do call centra. Jedná se o navolávání kontaktů (týká se to finančních produktů).
Potřebujeme někoho na 10-15 hodin týdně. Požadujeme flexibilitu a komunikativnost. Odměna je 110-130 Kč/hodina. V
případě zájmu prosím kontaktujte pana Petra Baudyše, tel. 731 832 674, e-mail: petr.baudys@profi-a.cz

Požadujeme:
Flexibilitu a komunikativnost

Nabízíme:
110-130 Kč/hod

Inzerent:
Ověřený uživatel Petr Baudyš | Pardubice , Pardubice
Telefon: 731832674
Email: lk.luciekpalanova@gmail.com