Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3371

administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad Labem

ABZAKOVO- nabídka práce administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad LabemFirma:ABZAKOVO
Volné pracovní místo: Praha 9Místo práce:Praha 9 Černý Most, Praha 9
Volné pracovní místo: administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad Labem - Praha 9Plat:21 000
Kontaktní email na pozici: administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad LabemEmail:agentura@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad LabemTelefon:778 072 224
Další údaje o pozici: administrativní pracovník obchodního domu Ústí nad LabemDalší údaje:Marie Marešová

Popis pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK ÚSTÍ NAD LABEM
Na posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK OBCHODNÍHO DOMU

Náplň práce:
○ Administrativní činnosti spojené s provozem obchodního domu
○ Výpomoc na úseku pokladen
○ Výpomoc na oddělení bytových doplňků
○ Osobní a telefonická komunikace se zákazníky

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č. 778 072 224 p. Marešová nebo zasílejte své životopisy na e-mail:
agentura@abzakovo.eu

Požadujeme:
○ USO/SŠ
○ Praxe v maloobchodě je výhodou
○ Organizační a komunikační schopnosti
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Nabízíme:
○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky ve výši 70,--Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu