Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P3222

asistentka s angličtinou a částečnou italštinou

Volné pracovní místo: Praha 3Místo práce:Praha 3
Volné pracovní místo: asistentka s angličtinou a částečnou italštinou - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: asistentka s angličtinou a částečnou italštinou - Praha 3Plat:dohodou
Kontaktní email na pozici: asistentka s angličtinou a částečnou italštinouEmail:pureairsro@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: asistentka s angličtinou a částečnou italštinouTelefon:601358437
Další údaje o pozici: asistentka s angličtinou a částečnou italštinouDalší údaje:vše na dohodě, hlavně co nejdříve :-)

Popis pracovní pozice:
asistence při telefonátech do zahraničí, překlad smluv, hlavně bezproblémová konverzace v angličtině

Požadujeme:
dobrou angličtinu a částečnou italštinu - šéf je ital, který česky nemluví a anglicky jen mírně

Nabízíme:
příjemné prostředí, malý kolektiv, pohodová práce

Inzerent:
Ověřený uživatel Pure air s.r.o. | Praha 3 , Praha 3
Telefon: 601358437
Email: pureairsro@gmail.com