Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2910

Asistentka technického ředitele, Benešov

PINKO a.s.- nabídka práce Asistentka technického ředitele, BenešovFirma:PINKO a.s.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Asistentka technického ředitele, Benešov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka technického ředitele, Benešov - BenešovPlat:18 000,-Kč/ měsíčně
Kontaktní email na pozici: Asistentka technického ředitele, BenešovEmail:technicke.oddeleni@pinko.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka technického ředitele, BenešovTelefon:+420 313 037 325
Další údaje o pozici: Asistentka technického ředitele, BenešovDalší údaje:Své životopisy zasílejte na: technicke.oddeleni@pinko.cz

Popis pracovní pozice:
- komunikace s dodavateli (včetně zahraničních - zejména pak z Itálie, Polska, Bulharska), a to převážně
vyřizování objednávek (např. objednávání náhradních dílů pro stroje na výrobu zmrzliny, objednávky
technických dokumentací a jiných prací při nové výstavbě)
- e-mailová komunikace, příležitostně překlady
- sjednávání schůzek s klienty a jejich uvedení
- vedení administrativy + vystavování objednávek, žádostí na Město, Kraj, kontrola smluv, atd.
- další náplň práce se odvíjí od aktuálních požadavků technického ředitele či vedení společnosti

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- velmi dobrá znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel, MS Outlook)
- technické znalosti výhodou, ale nejsou nezbytné
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práce na HPP (plný úvazek), jednosměnný provoz
- nástup od: 19. 2. 2018
- platové ohodnocení: 18 000,-Kč / měsíc
- benefity: stravenky, další dle dohody po zkušební době
- pracoviště: Benešov (Vlašimská 409)

Inzerent:
Ověřený uživatel PINKO a.s. | Benešov , Benešov
Telefon: +420 313 037 325
Email: technicke.oddeleni@pinko.cz