Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2891

Obsluha prodejny a kavárny

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Potůčník, Šumperk
Volné pracovní místo: Obsluha prodejny a kavárny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha prodejny a kavárny - ŠumperkPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obsluha prodejny a kavárnyEmail:j.langerova@kolobka.cz

Popis pracovní pozice:
NÁPLŇ PRÁCE:

* obsluha na prodejně
*zodpovědnost za prodejnu a její chod
* práce s počítačem
* vizuální a množstevní kontrola a evidence zboží na prodejně *komunikace s jinými odděleními *pracovní doba
- směny dle dohody s kolegyní Po-Ne od 8:00 do 18:00

Požadujeme:
OČEKÁVÁME:

*příjemné a vstřícné jednáni se zákazníkem
* spolehlivost,pracovitost a zodpovědnost
* uživatelská znalost práce na PC *AJ nebo NJ výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:
* zajímavou práci ve stabilní české firmě
* nástup ihned
* zajímavé platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané profese
*příspěvek na stravu ve firemní jídelně s dovozem obědů

Inzerent:
Ověřený uživatel Jitka Langerová | Šumperk , Potůčník
Telefon: 583231025
Email: j.langerova@kolobka.cz