Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2779

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - BRNO

Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlíčkův Brod, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - BRNO - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - BRNO - Havlíčkův BrodPlat:22 000
Kontaktní email na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - BRNOEmail:okay_049@okaycz.eu
Kontaktní telefon na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ - BRNOTelefon:+ 420 724 661 349

Popis pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ

Náplň práce:

- markování zboží na pokladně
- sjednávání splátkových smluv
- administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení
dokumentace prodejny)
- doplňkový prodej

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou nebo 3 roky praxe se sepisováním splátkových smluv
znalost práce na PC
- komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- orientaci na zákazníka
- zodpovědnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí silné české společnosti
- propracovaný systém zaškolení
- možnost osobního a profesního růstu
- možnost nástupu IHNED

Požadujeme:
Požadujeme:

Nabízíme:
Nabízíme:

Ověřený uživatel Okay Elektro | Havlíčkův Brod , Havlíčkův Brod
Telefon: 724 661 349
Email: michal.muller.jr@gmail.com