Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2592

Vedoucí stavebního odboru stavebního úřadu

Město Zruč nad Sázavou- nabídka práce Vedoucí stavebního odboru stavebního úřaduFirma:Město Zruč nad Sázavou
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Zruč nad Sázavou, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Vedoucí stavebního odboru stavebního úřadu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí stavebního odboru stavebního úřadu - Kutná HoraPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vedoucí stavebního odboru stavebního úřaduEmail:vlkova@mesto-zruc.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí stavebního odboru stavebního úřaduTelefon:327532814
Další údaje o pozici: Vedoucí stavebního odboru stavebního úřaduDalší údaje:327531175

Popis pracovní pozice:
Vedoucí odboru stavebního úřadu, územního plánování a životního prostředí ve Zruči nad Sázavou

Více informací: www.mesto-zruc.cz

Požadujeme:
Požadavky:

1. Kvalifikační požadavky: dle § 13a, odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb., v platném znění, tj:
• vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního,
architektonického nebo právnického směru nebo
• vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo
• střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví

2. Znalost zákonů:

• č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek
• č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění
• č. 500/2004 Sb., správní

Nabízíme:
Platové zařazení:

11. platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
a správě.

Pracovní poměr:

Pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou pro vedoucí pracovníky dle zákona 262/2006 Sb., zákoník
práce v platném znění, tj. 6 měsíců.

Ověřený uživatel Město Zruč nad Sázavou | Kutná Hora , Zruč nad Sázavou
Telefon: 737460428
Email: vlkova@mesto-zruc.cz