Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2478

Obchodní referent/ka pro zahraniční obchod

Inzerát č: P2478 | Vloženo: 08.01.2018 | Poslední aktualizace: 08.01.2018 15:42:40
Volné pracovní místo: TřebíčMísto práce:Moravské Budějovice, Třebíč
Volné pracovní místo: Obchodní referent/ka pro zahraniční obchod - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní referent/ka pro zahraniční obchod - TřebíčPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Obchodní referent/ka pro zahraniční obchodEmail:bulicka@bast.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní referent/ka pro zahraniční obchodTelefon:724255492

Popis pracovní pozice:
Každodenní komunikace se zahraničními zákazníky, odbavování zakázek, zákaznické přejímky, reklamace,
doprava...

Požadujeme:
- AJ - velmi dobrá znalost
- NJ - výhodou
- znalost práce na PC ( MS Office )
- praxe v oboru a technické znalosti vítány
- zkušenosti s jednáním se zahraničními zákazníky
- aktivní a samostatné řešení úkolů

Nabízíme:
práci v mladém dynamickém kolektivu
zajímavé platební ohodnocení
stravenky
pružnou pracovní dobu
bonusovou dovolenou
firemní telefon
přispěvky na kulturní akce
sportovní vyžití
další jazykové vzdělávání

Ověřený uživatel Zdeněk Bulička | Třebíč , Moravské Budějovice
Telefon: 724255492
Email: bulicka@bast.cz