Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2319

Specialista (telefonní konzultant)

ISC Comunication czech a.s- nabídka práce Specialista (telefonní konzultant)Firma:ISC Comunication czech a.s
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 7, Praha
Volné pracovní místo: Specialista (telefonní konzultant) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista (telefonní konzultant) - PrahaPlat:18000-40000
Kontaktní email na pozici: Specialista (telefonní konzultant)Email:nabor@isccz.eu
Kontaktní telefon na pozici: Specialista (telefonní konzultant)Telefon:+420725817985

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegu který

Rád komunikuje s lidmi, je upovídaný a pro úsměv nejde daleko
Chce ovlivnit svou mzdu a nespokojí se jen se základem
Ovládá práci s počítačem
Stojí o možnost stoupat ve své kariéře výš a výš, a že tady těch schůdků máme!
Si chce v novém kolektivu najít přátele
Má chuť učit se novým věcem

Požadujeme:
Co Vás čeká a nemine

Aktivní komunikce s klienty
Analýza potřeb zákazníka
Doporučení vhodných produktů a cenová kalkulace
Drobná administrativa k jednotlivým případům
Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout

Nadstandardní motivační ohodnocení zahrnující garantovanou mzdu 20.000 Kč
Bonusy dle osobních i týmových výsledků až 20.000,-
Občerstvení na pracovišti
20 dnů placené dovolené, 3 dny zdravotního volna a 5 dní neplaceného volna pro relax.
Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
Kanceláře v centru Prahy s výbornou dostupností (Praha 7 - Holešovice) tram. Maniny
Bezplatné parkování na pozemku Firmy
Pracovní doba: Po - Pá: 08:00 - 17:00
Svátky a víkendy jsou u nás vždy volné
Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši až 5.000 Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Beran | Praha , Praha 7
Telefon: 725818470
Email: beran@isccz.eu