Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2283

Back Office Asistentka

SMS Finanční poradenství, a.s.- nabídka práce Back Office AsistentkaFirma:SMS Finanční poradenství, a.s.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Back Office Asistentka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Back Office Asistentka - Brno - městoPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Back Office AsistentkaEmail:Eliska.Kratochvilova@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Back Office AsistentkaTelefon:778546300
Další údaje o pozici: Back Office AsistentkaDalší údaje:Eliška Kratochvílová

Popis pracovní pozice:
Hledáme asistentku, která bude aktivně telefonovat s klienty a řešit s nimi termíny schůzek.
Práce bude vykonávána v prostorách naší nové kanceláře v centru Brna.
Sjednávání schůzek pro obchodníky s kompetentními osobami v dostatečném množství, kvalitě a s logickým
trasováním.
Žádný prodej, žádná nabídka!

Požadujeme:
- Samostatnost, zodpovědnost
- Schopnost pohotově reagovat a nabídnout alternativní řešení
- Orientace na cíl a dosažení výsledků
- Ctižádostivost a touha být tím NEJLEPŠÍM
- Praxe v komunikaci po telefonu či prodeji výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat,
vás rádi naučíme.

Nabízíme:
-Profesní ROZVOJ a získávání kvalitních obchodních zkušeností
- Pracovní příležitost pro absolventy, kteří chtějí začít budovat svou kariéru v obchodním týmu
- Možnost zdokonalení se v komunikačních
- Kompletní zaškolení.
- možnost práce i o víkendu, z domova

Ověřený uživatel Eliška Kratochvílová | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: +420778546300
Email: eliskakratochvilova.sms@gmail.com