Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P2186

Posila kancelářského týmu, fakturant

AQUA Program s.r.o.- nabídka práce Posila kancelářského týmu, fakturantFirma:AQUA Program s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Turnov - Ohrazenice, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Posila kancelářského týmu, fakturant - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Posila kancelářského týmu, fakturant - Liberecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Posila kancelářského týmu, fakturantEmail:kabelacova@aquaprogram.cz
Kontaktní telefon na pozici: Posila kancelářského týmu, fakturantTelefon:+420 777 777 522

Popis pracovní pozice:
Společnost AQUA Program s.r.o. přijme do svého kancelářského týmu pracovníka pro práci s ekonomickým systémem
MONEY S3, fakturaci a jednání s klienty.

Jsme společnost s 25 letou tradicí na trhu, vyrábíme bazény a technické výrobky, poskytujeme k nim servis a
příslušenství.

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Praxe se skladovými a ekonomickými systémy výhodou
- Pečlivost a samostatnost, komunikativnost, časová flexibilita

Nabízíme:
- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání
- Kvalitní zázemí a moderní prostředí
- Nástup možný ihned nebo dohodou
- Dobrá dopravní dostupnost. Zastávka MHD hned u budovy.
- Příspěvek na stravování

Inzerent:
Ověřený uživatel Tereza kabeláčová | Semily , Turnov
Telefon: 777777522
Email: kabelacova@aquaprogram.cz