Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P1338

Administrativní pracovník/ce Pardubice

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice
Volné pracovní místo: Administrativní pracovník/ce Pardubice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovník/ce Pardubice - PardubicePlat:20 000,-
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovník/ce PardubiceEmail:spoluprace@vassro.cz

Popis pracovní pozice:
-Pracovní náplň: zpracování objednávek, evidence dokumentů a komunikace se zákazníky, další asistentské
práce.

Požadujeme:
Požadavky: uživatelská znalost práce na PC, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti,
komunikativnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
-Nabídka: příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení
-Mzda 20.000 Kč.

Inzerent:
Ověřený uživatel Fialová | Pardubice , pardubice
Telefon: 000000000
Email: spoluprace@vassro.cz